ПоддержатьУкраїнська

Справа "Електроважмашу": судовий розгляд триває

StopCor
StopCor

StopCor

Справа 'Електроважмашу': судовий розгляд триває

Корупційну складову побачило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у контракті харківського гіганта ДП «Електроважмаш» на постачання двигуна до Казахстану через посередницькі фірми. Звільнений з посади директор Глушаков оскаржив рішення у Печерському суді та, фактично, без відповідних документів за допомогою озброєних особистих охоронців та тітушок намагався потрапити на підприємство.

«Замість того, щоб отримати знову ж таки наказ на поновлення, посилаючись на рішення суду, він вирішив піти іншим шляхом, звернувся в реєстраційну службу Харківської області чи то міста Харкова, яка внесла незаконно ці дані в реєстр, що він є керівником цього підприємства, з витягом з цього реєстру він прибув на завод», – розповідає журналістам юрист ДП «Електроважмаш» М. Червінський, – «Прибув він не просто так з документами, в нього була особиста охорона з вогнепальною зброєю. Було десь два автобуси таких кремезних хлопців без вогнепальної зброї, але теж виглядали дуже і дуже небезпечно». 

Справа ''Електроважмашу'': судовий розгляд триває

Протягом двох тижнів Глушаков ходив на роботу із особистою охороною. А коли прийшов без кремезних хлопців, співробітники підприємства не впустили всередину.  Втім, конфлікт між колишнім очільником стратегічного підприємства й міністерством триває досі, оскільки останнє оскаржило рішення Печерського суду в апеляції і виграло його. Верховний суд України 22 лютого 2017 року скасував рішення всіх попередніх інстанцій і передав справу на новий розгляд.  Розгляд справи судом першої інстанції призначено на 22 червня 2018 року.

«Стоп Корупції» і надалі стежитиме за перебігом подій та розглядом справи. Подробиці ситуації – у сюжеті. 

https://youtu.be/FppQ65dWLFI

Другие новости