ПоддержатьУкраїнська

Віцепрем'єр Резніков розповів, як повернути окуповані Крим та Донбас

StopCor
StopCor

StopCor

Віцепрем'єр Резніков розповів, як повернути окуповані Крим та Донбас

Віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що успішна реінтеграція цих територій неможлива без національного інклюзивного діалогу. 

"Коли ми говоримо про реінтеграцію, то вона неможлива без прийняття. Тому коли ми говоримо про головну ідеологію міністерства, ми говоримо, що це в принципі Міністерство національної єдності. Оскільки для того, щоб провести реінтеграцію, потрібно провести національний інклюзивний діалог, всіх один з одним", - сказав він.

Резніков зазначив, що якщо почитати соціологічні дослідження, то зараз ще є неготовність повернутися до складу України в більшості населення на окупованих територіях. Водночас він зазначив, що якщо подивитися, як реагують на багато речей на решті території України, то можна побачити і неготовність до прийняття.

"І це завдання, яке ми маємо вирішити, зокрема за допомогою спілкування, комунікації, діалогу. За шість років країна пішла вперед у своєму розвитку, а ті території деградували, на жаль, під російськими окупаційними режимами. Тому це непроста історія" , - наголосив він.

Резніков вважає, що до людей на окупованих територіях Україна має достукатися через сервіси, послуги, розуміння людей, які є сьогодні заручниками окупаційних режимів під контролем РФ.

"Зокрема, у заручниках інформаційно, шляхом пропаганди, ідеологічно. Вони сьогодні бояться власної країни, свого реального уряду, власної влади і своїх співвітчизників. До того ж взагалі не має значення, якою мовою хто говорить. Ми ж це розуміємо", - зазначив Резніков в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна"

Другие новости