ПоддержатьУкраїнська

Володимир Шульмейстер: посадовець, що не виконав обіцянки, має прилюдно зробити харакірі

StopCor
StopCor

StopCor

Володимир Шульмейстер: посадовець, що не виконав обіцянки, має прилюдно зробити харакірі

Створення командою нового президента монокоаліції – шанс для України подолати проблему відсутності відповідальності влади, вважає відомий політичний діяч та управлінець Володимир Шульмейстер. Натомість, на його думку, набір людей, яких ми зараз бачимо у виконавчій владі – це поки "безумовний мікс якихось концесій".

''Влада - дикий наркотик, відповідальність - протиотрута'', - Володимир Шульмейстер

За словами експерта, люди, які заходять на високі позиції в державі, вважають, що це можливість себе проявити, щось зробити, але забувають про відповідальність. Натомість будь-який посадовець має дати обіцянку країні, що саме він буде робити для подолання конкретних проблем і в які терміни він зобов'язується це виконати.

"Після цього він знову виходить до камери після настання потрібного моменту, а йому про це, мабуть, нагадають, оскільки він це робить публічно, і каже: хлопці, вибачте, я не впорався. І потім він бере, як в Японії, спеціальні інструменти й робить собі ними хірургічні втручання", – жартує Володимир.

Пан Шульмейстер також наголосив: прем'єр-міністр безпосередньо відповідає за роботу керівників підлеглих йому відомств, міністри – за діяльність своїх заступників: "Він не може сказати, що це "не його" міністр, це вже не працює", – резюмує експерт.

Дивіться повну версію інтерв'ю: Володимир Шульмейстер: поради Зеленському, нові обличчя при владі, корупція в транспортній галузі

Другие новости