ПоддержатьУкраїнська

Ярош розповів, як Україна зможе повернути окуповані території

StopCor
StopCor

StopCor

Ярош розповів, як Україна зможе повернути окуповані території

На думку екс-лідера "Правого сектора" нардепа Дмитра Яроша, Донбас буде легше повернути до складу України, ніж Крим. Українцям потрібно буде дуже постаратися, щоб досягти цієї мети. Єдиний шлях – працювати над розвалом Росії.

Новину повідомляє "Преса України".

На думку Яроша, Донбас Україна може повернути собі швидко, а з Кримом буде важче. Він зазначив, що для повернення окупованого півострова потрібно вести активну роботу по розвалу Росії, використовуючи всі фактори, які дестабілізують її зсередини: мусульманський, північнокавказький, китайський. В такому випадку, вважає колишній лідер "Правого сектора", Крим може повернутися безкровно. Він нагадує, як в 1991 році розпався Радянський Союз, який "був істотно могутнішим, ніж ця міні-імперійка на чолі з кремлівським карликом Путіним".

https://youtu.be/Kaig7yE_LFo

Ярош вважає, що повернути анексований Росією півострів військовим шляхом не вийде, тому що Україна може зазнати дуже великих втрат. Політик зазначає, що весь Крим є військовою базою, і рельєф місцевості на півострові несприятливий для наступу армії. Тому, за словами Яроша, наступу на Крим швидше за все не буде.

Також Ярош заявив, що українським буде не тільки Крим, але і Кубань. На його думку, Україна має перспективи розширення і за рахунок Бєлгородської та Воронезької областей.

Другие новости