ПоддержатьУкраїнська

Затриманий журналіст Цимбалюк: кажуть, що ми вигукували гасла, а може і проводили "мітинг"

StopCor
StopCor

StopCor

Затриманий журналіст Цимбалюк: кажуть, що ми вигукували гасла, а може і проводили 'мітинг'

Ще один український журналіст затриманий правоохоронцями в Москві. Це відомий кореспондент одного з українських видань Роман Цимбалюк, що неодноразово задавав незручні питання президенту РФ Володимиру Путіну.

Новину повідомив сам журналіст, передає "Преса України".

"Напередодні затримання Цимбалюк брав інтерв'ю з аспірантом МДУ Захаром, який раніше вивісив прапор України на будівлі Московського державного університету.

"Ми знайшли героя Захара, який вивісив український прапор над МДУ в день третьої річниці анексії Криму. Прекрасне інтерв'ю закінчилося приїздом поліції. Забрали мої документи. Чекаємо приїзду начальника поліції МДУ. Виявляється, є і така поліція", – повідомив журналіст.

"Нас затримали, везуть в місцеве відділення поліції перевіряти "законність" зйомки. Вперше в житті в машині поліції. Не спрацювала акредитація МЗС РФ. Кажуть, що ми вигукували гасла, а може і проводили "мітинг", – додав він.

Нагадаємо, український журналіст Роман Цимбалюк, на прикладі справи про українську бібліотеку у Москві, показав, які недолугі російські борці із "укрофашизмом". Цимбалюку вдалось знайти цікаві деталі у справі не лише бібліотеки, а й української діаспори у Росії.

Другие новости