ПоддержатьУкраїнська

"З цієї зали, яка робить кнопкодавство, може бути що завгодно" – Кужель про ймовірність прийняття законопроекту про СПЛІТ

StopCor
StopCor

StopCor

'З цієї зали, яка робить кнопкодавство, може бути що завгодно' – Кужель про ймовірність прийняття законопроекту про СПЛІТ

22 листопада у Верховній Раді народні депутати мають розглянути законопроект № 2413-а, який передбачає передачу регулювання та нагляд за небанківським фінансовим ринком від Нацкомфінпослуг до Національного банку та НКЦПФР.

Даний законопроект означає "зачистку" всього ринку небанківських фінансових послуг, а також вступає у суперечність із законами та Конституцією України.

У стінах Парламенту журналіст "Стоп Корупції" Христина Кришиха запитувала в народних обранців, що вони про це думають.

"Я буду категорично проти цього законопроекту, бо до нього дуже багато питань" – повідомила нардеп від "Батьківщини" Олександра Кужель.

На питання чи підтримають депутати закон про СПЛІТ сьогодні, Кужель відповіла, що "з цієї зали, яка робить кнопкодавство, може бути що завгодно".

https://www.youtube.com/watch?v=HCEf6OGHmt4&feature=youtu.be

Раніше ми писали: "Після прийняття цього закону НБУ стане безкарним держорганом із потужним впливом на економіку України" – експерт щодо законопроекту про СПЛІТ".

Другие новости