ПоддержатьУкраїнська

В "ЛНР" чиновники обікрали онкодиспансер, отримавши величезний відкат за рахунок голодних пацієнтів

StopCor
StopCor

StopCor

В 'ЛНР' чиновники обікрали онкодиспансер, отримавши величезний відкат за рахунок голодних пацієнтів

Після окупації гібридною армією частині Луганської області на непідконтрольній території залишилися дві лікарні, де лікують ракових пацієнтів. Частину витрат на ці потреби оплачує російська сторона, а "безконтрольні" гроші пиляють чиновники від охорони здоров'я.

Катастрофічну ситуацію в системі охорони здоров'я "ЛНР" навіть в Росії вже не приховують. При цьому в самій "республіці" воліють не виносити сміття з хати. Як з'ясувалося, таке "мовчання" пов'язане не тільки з пропагандою, а й з об'єктивними причинами. Місцеві "держслужбовці" найвищого рангу ґрунтовно підсіли на "лікарняні гроші" і крадуть левову частку коштів, що виділяються на охорону здоров'я.

Про це повідомляє "Діалог.UA".

Така інформація опублікована в групі "ЛНР – хроніки дурдому" у Facebook. Адміністрація спільноти поділилася інсайдерською інформацією, яка стосується скандалу, пов'язаного з онкодиспансером в місті Кришталевий (до декомунізації – Красний Луч). Як не дивно, злочинну схему, що дозволяє ділкам від охорони здоров'я красти неї менше третини коштів, виділених на харчування онкохворих, виявило "МВС ЛНР".

"Корнетівські опричники взяли за дупу керівників "Краснолуцького онкологічного диспансеру" ЛНР, які отримали 30% "відкату" з двомільйонного контракту на постачання продуктів для онкохворих. Вчора викрили ділків в Ровеньках, сьогодні в Красному Лучі, ну ви ж розумієте, що в такій маленькій "республіці" жоден більш-менш великий підрядний договір не укладається без схвалення міністерства. Мільйони хочуть освоювати всі..." – йдеться в повідомленні, опублікованому адміністрацією групи.

Цікаво, що буквально кілька днів тому в іншому окупованому місті, Ровеньках, також викрили схему системного розкрадання в міському відділі охорони здоров'я. Описуючи ситуацію, адмін групи згадує і про гучну програму "возз'єднання Донбасу", запущену в Луганську і Донецьку за допомогою фінансуванні Росії. Відповідно до цієї програми, будь-який житель Луганської області, з міст і сіл, підконтрольних Києву, може приїхати до Луганська та отримати безкоштовне лікування.

Другие новости