ПоддержатьУкраїнська

"Таксу продаєте?" – у який спосіб намагаються зашкодити адвокату

StopCor
StopCor

StopCor

'Таксу продаєте?' – у який спосіб намагаються зашкодити адвокату

Адвокат Масі Найєм розповів про дивний спосіб, у який йому намагалися накапостити.

Джерело – пост Найєма у Facebook.

https://www.facebook.com/MasiNayyem/posts/2525255300853312

Сьогодні зранку адвокатові надійшло кілька дзвінків щодо оголошення, у якому він нібито продає собаку породи такса за дуже низькою ціною. Виявилося, що оголошення дійсно виклали на одному з ресурсів, вказавши номер телефона Найєма. Він вважає, що це пов'язано з однією зі справ.

"Проаналізував справи, які веду, згадав сигнали, які вже були до цього і розумію, що ці дрібні капості мені прилетіли як адвокату у справі професора Валерія Іванова", – сказав він.

Найєм висловив думку, що, напевно, у відкритих щодо Іванова справах у слідства все настільки недобре, що у когось у Нацполіції вистачає часу на такі блискавичні ідеї.

"Дякую вам за вашу благородність, шановні. Щиро радію, коли чую поміж судів, допитів та зустрічей з клієнтами запитання: "Я з приводу такси. Чи у вас є ще фото?" – додав він.

Нагадаємо, слідство проти професора журналістики Валерія Іванова розпочали після того, як його син виїхав з країни. До того справу відкрили проти Дениса Іванова, який був учасником проєкту ACAB UA, що опублікував розслідування стосовно заступника Головного слідчого управління Євгена Шевцова.

Другие новости