ПоддержатьУкраїнська

"Завтра я прибуду на допит сам", – Порошенко

StopCor
StopCor

StopCor

'Завтра я прибуду на допит сам', – Порошенко

У п'ятницю, 27 лютого, експрезидент Порошенко має намір особисто з'явитися на допит у ДБР.

Про це він написав у Telegram, передає "Depo.ua".

"Завтра я прибуду на допит сам, попри те, що ці переслідування – політично вмотивовані. Попри те, що сьогодні ми отримали рішення Вищого антикорупційного суду, прозоро сформованого за участі міжнародних експертів, яким визнано, що влада віддає незаконні накази щодо мого політичного переслідування", – наголосив чинний нардеп від "Європейської Солідарності".

За словами Порошенка, на завтра режисери "95-го Кварталу" підготували шоу.

"За незаконним "рішенням суду", і це буде доведено у Європейському Суді, яке було замовлено з Офісу Президента, вона має забезпечити мою примусову доставку на допит до ДБР у якості свідка. Їм потрібне щось гучне, феєричне… Щоб відволікти увагу від головного: вони недієздатні і неспроможні відповісти на жоден виклик з тих, які стоять перед країною", – додав він.

Порошенко наголосив, що "Європейська Солідарність" є головною європейською і українською опозицією до некомпетентної влади, нездатної дати відсіч російському реваншу.

"І днями, до речі, підозру оголосили нашій депутатці Софії Федині – лише за критику президента. Тиск і залякування не змінять нашої позиції на захист європейського та євроатлантичного вибору", – написав п'ятий президент.

''Завтра я прибуду на допит сам'', – Порошенко

Другие новости