ПоддержатьУкраїнська

Розкрадання понад 600 тисяч гривень - ДБР повідомило про підозру посадовцю ЗСУ

StopCor
StopCor

StopCor

Розкрадання понад 600 тисяч гривень - ДБР повідомило про підозру посадовцю ЗСУ

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомили про підозру заступнику начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України у привласненні та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому повторно, в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 191, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що військовий посадовець, будучи тимчасовим виконувачем обов’язків директора одного із державних підприємств Міністерства оборони України, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив майно та заволодів грошовими коштами підприємства, які виділялись для будівництва житла для військовослужбовців. 

Зокрема, заволодів 482 тисячами гривень під виглядом безвідсоткової фінансової позики від підприємства, а також привласнив будівельні матеріали та автомобільні шини на загальну суму понад 130 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Центрального регіону України. Оперативний супровід -  Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області ДСР Національної поліції України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Другие новости