ПоддержатьУкраїнська

Журналіст пояснив, чому Україна не представляє для Трампа ніякого інтересу

StopCor
StopCor

StopCor

Журналіст пояснив, чому Україна не представляє для Трампа ніякого інтересу

Журналіст Дмитро Гордон оцінив перспективи України після приходу Дональда Трампа до влади в США. Він упевнений, що Україні варто сподіватися тільки на "розсудливих" республіканців, але не на самого новообраного американського президента, якого вона не цікавить.

Про це Гордон заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Гордон впевнений, що Київ не має сьогодні плану з вибудовування відносин з новою американською президентською адміністрацією. За його словами, причиною цього є ставка всього українського керівництва на Хіларі Клінтон в президентській гонитві. І те, що вона не очолила країну, стало великою проблемою для українського керівництва.

"Давайте міркувати розсудливо. Сьогодні Україна сама не в змозі повернути ні Крим, ні Донбас. Ми це розуміємо. Але якщо ми введемо війська на територію українського Криму і Донбасу, Росія дасть нищівну відсіч і Україна втратить багато людей убитими. На це Україна не піде. Сьогодні говорити про повернення Донбасу і Криму без активної участі США не доводиться", - впевнений Гордон.

Журналіст передрікає переговори-сутичку між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом, які, на його думку, варті один одного. Їх результати непередбачувані через безліч факторів, в тому числі наявності компромату у Росії на американського президента.

"Єдине, що можна сказати з повною упевненістю: для Трампа Україна сьогодні не представляє ніякого інтересу, не будемо тішити себе ілюзіями. Для нього пріоритет Китай... Але водночас, якщо в Росії все вирішує перша особа, а саме президент Путін, то в США система стримувань і противаг, закладена батьками-засновниками США багато-багато років тому, така, що перша особа самостійно практично нічого вирішувати не може. Це дає нам надію на те, що здорові люди з республіканської адміністрації підкажуть Трампу, якщо він зіб'ється зі шляху, як себе вести в ситуації з Путіним", - сказав Гордон.

Нагадаємо, депутат Київської міської ради Дмитро Гордон має намір скласти з себе депутатські повноваження.

Другие новости