ПоддержатьУкраїнська

Активісти "Стоп корупції" повідомили про спробу зловживання службовим становищем працівником патрульної поліції Хмельницького

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'Стоп корупції' повідомили про спробу зловживання службовим становищем працівником патрульної поліції Хмельницького

Активісти "Стоп корупції" з хмельницького осередку проекту повідомили про спробу зловживання службовим становищем працівником патрульної поліції Хмельницького. Поліцейський спочатку вмовляннями та погрозами намагався зам'яти справу про порушення ПДР з боку рідного брата, а потім втік з місця пригоди. Подробиці повідомили свідки події.

"Сьогодні, 5.06.2017р., справжні поліцейські, інспектори з нагляду за дорожнім рухом Хмельницького ВП, зупинили порушника ПДР поблизу магазину "Транзит", що по Проспекту Миру. В ході перевірки документів в поліцейського виникла підозра, що свідоцтво про реєстрацію підроблене. Як стало відомо в ході спілкування з водієм, автомобіль не його, а його брата, який, до речі, теж працює в поліції, та не де-небудь, а в нашій новій патрульній поліції і він зараз приїде на місце й усе "порішає". І дійсно, через деякий час приїхав брат, який дійсно служить в патрульній поліції Хмельницького.

Оскільки справжні поліцейські з ХВП не піддались на вмовляння, а потім і погрози з боку брата, останній вихопив підроблене свідоцтво про реєстрацію, сів у автомобіль і почав тікати…  Проти цього  патрульного вже порушено кримінальну справу за перешкоджання діяльності працівника правоохоронного органу. Керівництво ГУНП в курсі даної справи, але чомусь мовчить. Мовчить і керівник ПП Хмельницького Костенко, хоча він теж був на місці події.

P.S. прізвище брата – Клінтухов Григорій, "доблесна" друга рота", – зазначає свідок інциденту за участі патрульного у соцмережі.

Другие новости