ПоддержатьУкраїнська

Активісти упіймали персонал мережі супермаркетів алкоголю "Поляна" на нових порушеннях

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти упіймали персонал мережі супермаркетів алкоголю 'Поляна' на нових порушеннях

Активісти "Стоп корупції" спільно з ВГО "Бюро з питань захисту екології та здоров'я" провели перевірку діяльності мережі супермаркетів алкоголю "Поляна" та виявили нові порушення в роботі магазинів. Подробиці моніторингу повідомляє журналіст проекту Сергій Медяник.

"У ході перевірки ми з'ясували, що так звана чорна каса у магазині продовжує працювати. На тому ж місці і як і раніше без жодної інформації про імпортера стояла пляшка віскі за 57 тисяч гривень. З нових порушень-з'явився холодильник з пляшками за межами торгової зали, тобто з виручки від його продажу не сплачують податків. Одразу після нашого приїзду персонал втік з магазину, а клієнти, в порушення прав споживачів, залишились без належного обслуговування. Нам вдалось поспілкуватись із операційним директором, яку ми підловили на брехні. Жінка стверджувала, що мережа "Поляна" не пов'язана з фірмою "Марком" та її власниками Грінбергами, однак прямо на дверях магазину на графіку роботи було чітко вказано, що мережею керує ТОВ "Марком", зазначив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, журналісти "СтопКору" викрили численні порушення у роботі мережі супермаркетів алкоголю "Поляна" та підловили на махінаціях постачальників магазину. Після розслідування податкова інспекція Києва оштрафувала мережу на 20 тисяч гривень за порушення законодавства.

Додамо, що під час зйомок розслідування щодо підозри в контрабанди та ухиленні від сплати податків компанією-імпортером алкоголю ТОВ Марком та ТОВ Пі.Ді.Ем.(володіє мережею супермаркетів "Поляна") співробітники цих фірм здійснили напад на знімальну групу "СтопКору".

Чоловіки застосовували грубу фізичну силу до кореспондента журналіста проекту Сергія Медяника та відеооператора Тимофія Сорокіна.

Активісти упіймали персонал мережі супермаркетів алкоголю ''Поляна'' на нових порушеннях
Активісти упіймали персонал мережі супермаркетів алкоголю ''Поляна'' на нових порушеннях

Другие новости