ПоддержатьУкраїнська

У "Стоп Корупції" домоглися поновлення справи проти головного еколога Хмельниччини Гуменюка

StopCor
StopCor

StopCor

У 'Стоп Корупції' домоглися поновлення справи проти головного еколога Хмельниччини Гуменюка

У ГУ Нацполіції у Хмельницькій області за письмовою вказівкою прокуратури призначили додаткові експертизи у справі про ДТП за участі головного еколога Хмельницької області Віталія Гуменюка.

Про це юристів проекту правоохоронці повідомили у відповіді на запит.

"Реанімовано кримінальне провадження за фактом смертельного ДТП, вчиненого начальником Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Віталієм Гуменюком. Посадовець 16 жовтня 2014 року на своєму позашляховику «Ніссан» завдав смертельних травм 80 річній пенсіонерці.

Вказане просте провадження з одним транспортним засобом та одним потерпілим, замість закінчення слідчих дій за декілька місяців та передачі до суду, ведеться вже майже 2 роки! З такими значними термінами слідчих дій розслідується тільки аварії літаків з масовими жертвами. За нашою інформацією, вказане провадження штучно та умисно затягувалось через впливовість підозрюваного.

Станом на сьогодні, згідно письмових вказівок прокуратури Хмельницької області у вищезгаданому кримінальному провадженні призначено повторні комплексні експертизи у столичних спеціалізованих закладах, через можливу заангажованість місцевих", зазначають юристи "Стоп корупції".

Також, додають юристи проекту, за фактами, отриманими у ході розслідування «СтопКору», стосовно Гуменюка активізували розслідування через незаконне будівництво в рекреаційних зонах та на території заказника 2 готелів та протиправним бурінням свердловини лікувальної мінеральної води.

У ''Стоп Корупції'' домоглися поновлення справи проти головного еколога Хмельниччини Гуменюка

Другие новости