ПоддержатьУкраїнська

Активісти закликають утриматися від покупок у мережі АТБ, яка фінансує окупантів

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти закликають утриматися від покупок у мережі АТБ, яка фінансує окупантів

Команда "Стоп корупції" закликає громадян утриматись від покупок у мережі супермаркетів АТБ, які продовжують працювати на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму, а топ-менеджмент якої підозрюють у спонсоруванні тероризму.

Активісти мають намір на медійному фронті воювати із мережею супермаркетів та зупинити дії посібників і спонсорів тероризму. Про такі наміри заявили представники проекту.

За даними журналістів, Геннадій Буткевич – один зі співвласників мережі, був наближений до оточення екс-президента утікача Януковича. Є інформація, що Буткевич спонсорував діяльність тітушок та спецпідрозділів правоохоронців, які розганяли й вбивали мирних протестувальників під час Революції Гідності.

На початку сепаратистського руху, за даними журналістів, Буткевич налагоджував зв'язок із терористами та постачав їм матеріальну допомогу й усіляко підтримував проведення проросійських акцій та антиукраїнську агітацію.

Додамо, що наприкінці минулого року СБУ затримала топ-менеджера мережі супермаркетів через фінансування терористичної організації "ДНР". Журналісти припускають, що йдеться саме про АТБ.

Другие новости