ПоддержатьУкраїнська

Балаклія у вогні: тривають вибухи снарядів, городяни відбивають атаки мародерів

StopCor
StopCor

StopCor

Балаклія у вогні: тривають вибухи снарядів, городяни відбивають атаки мародерів

Вранці 24 березня в Балаклії на території військового арсеналу продовжують вибухати снаряди, хоча інтенсивність зменшується. Місцеві жителі повертаються в покинуті будинки.

Балаклія у вогні: тривають вибухи снарядів, городяни відбивають атаки мародерів

Всю ніч в невеликому місті в Харківській області не припинялися вибухи: тисячі тонн боєприпасів здетонували з різною інтенсивністю. У місті немає опалення, у багатьох будинках вибуховою хвилею вибило вікна і двері, зруйновані покрівлі, передає "Діалог.UA".

"26 і 28 будинки зруйновані по вул Арсенальна, вибито скло і двері в деяких будинках", "Будинки цілі, може вікна полетіли, це по Новоселівці", "Є інформація, що базівські будинки дуже сильно постраждали, вулицями снаряди валяються, деякі квартири навіть згоріли", " Сказали що на базі будинки цілі, тільки вікон немає ніде, і квартира згоріла в 27 будинку ", – діляться новинами в соціальних мережах жителі Балаклеї.

Крім цього, в Новоселівці повалені паркани, а дорога на вокзал перекрита. "Через вокзал їздять пожарки й возять воду на базу, і заправляють танки водою. І ще мости всі на місці й вокзал той же. Тримайтеся", "40 років перемоги та Рєпіна немає дахів взагалі та вікон, це було ще вчора близько 6-ї вечора, магазин Сокіл навпроти ДАІ згорів ", – пишуть в паблік очевидці.

Поступово у відносно безпечні райони стали повертатися городяни. До слова, цієї ночі багато хто не спав не тільки й вибухи – в покинутих будинках з'явилися охочі скористалися ситуацією групи мародерів. Мешканці, які залишилися "на господарстві" у Балаклеї та навколишніх селах, кажуть, що охороняли від зловмисників свої будинки та житла сусідів.

Нагадаємо, в Мережі з'явилося разюче відео вибухів снарядів на військовому арсеналі, зняте з повітря. За даними прем'єр-міністра Володимира Гройсмана вибухи будуть гриміти в місті до кінця тижня.

Другие новости