ПоддержатьУкраїнська

Бійці АТО захопили в полон на Донбасі контрактника ЗС РФ

StopCor
StopCor

StopCor

Бійці АТО захопили в полон на Донбасі контрактника ЗС РФ

Російська служба ВВС знайшла інформацію про одного з полонених українських військових, які нещодавно розгромили ДРГ бойовиків, частину з яких вдалося затримати. Один з них, Віктор Агеєв, виявився російським військовослужбовцем за контрактом.

Новину передає "Преса України".

Відзначається, що Агеєв підписав контракт в березні поточного року.

В особистому листуванні з одним з колишніх товаришів по службі, з яким ознайомилися журналісти, Віктор Агеєв на запитання, чи не в Україні він знаходиться, відповів: "Так, на Україні". А на уточнююче питання про те, що він там робить, написав: "Контрактник. Платять досить".

Мама полоненого російського солдата сказала, що син останній раз дзвонив їй 30 травня. За її словами, 18 березня 2017 року Віктор Агєєв підписав контракт і поїхав в місто Батайськ Ростовської області, де дислокується 22-я окрема гвардійська бригада спеціального призначення ГРУ Генштабу РФ.

На питання, чи говорив син про те, що йому доведеться виконувати бойові завдання в Україні, Світлана Агєєва відповіла: "Він завуальовано [говорив]. Але я сама себе накручувала. Здалося, що раз поруч з кордоном – думки були погані. А він говорив: вчимося-вчимося, працюємо-працюємо".

Як кажуть джерела журналістів в Міноборони України, Агеєва передали співробітникам СБУ.

Нагадаємо, в штабі АТО заявили, що в зоні проведення бойових дій на Донбасі українським військовим вдалося захопити диверсантів противника. Командир групи виявився російським громадянином.

Другие новости