ПоддержатьУкраїнська

Чорні плями на білих халатах – журналісти дізнались про факти корупції у лікарні Покровська

StopCor
StopCor

StopCor

Чорні плями на білих халатах – журналісти дізнались про факти корупції у лікарні Покровська

За фактами корупції у Центральній Покровській районній лікарні шість лікарів звернулись до правоохоронних органів і міської влади. Розпочаті за цими зверненнями перевірки призвели до звільнення лікарів-викривачів.

Тим часом, журналісти «СтопКору» дослідили декларацію головного лікаря Покровської лікарні Сергія Шутька. Виявляється, до неї пан Шутько чомусь «забув» внести підприємство ТОВ «Медікал Адванс», засноване у вересні 2016 року і бенефіціаром якого є саме він. На запитання щодо декларації членів родини відповідати взагалі відмовився. Але члени комісії не звернули жодної уваги на невнесення відомостей у декларацію і без жодної фактичної перевірки порушень завершили засідання.

Апогеєм кругової поруки стала реакція правоохоронців на заяву про порушення головного лікаря: «Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні зупинено у зв’язку із хворобою підозрюваного».

Нагадаємо, до журналістів звернувся колишній завідувач Центральної Покровської районної лікарні Геннадій Паніотов – один з шести лікарів, які заявили про корупцію в лікарні, і якого звільнили у зв’язку зі скороченням посади. Вікторія Головченко – лікар пологового відділення цієї ж лікарні –  відмовилась вимагати в пацієнтів кошти за операції, в результаті чого отримала дві незаконні догани. Безпідставність обох довела в судах.

Деталі ексклюзивного розслідування «СтопКору» дивіться у сюжеті.

https://youtu.be/TxugM4RNNMI

Другие новости