ПоддержатьУкраїнська

Екологічна комісія Київради відклала питання про перенесення скандального заводу "Фанплит" за межі Києва

StopCor
StopCor

StopCor

Екологічна комісія Київради відклала питання про перенесення скандального заводу 'Фанплит' за межі Києва

Екологічна комісія Київради знову відклала розгляд питання про перенесення за межі Києва потужностей заводу з виготовлення фанери та плит «Фанплит» у Дніпровському районі. За переїзд заводу виступають жителі ЖК «Комфорт Таун», які скаржаться на отруйні викиди виробника.

Наразі під стінами підприємства активісти «Стоп корупції» проводять безстрокову акцію протесту. На території розбили наметове містечко. Подробиці виклав у соцмережі заступник голови правління ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький.

Екологічна комісія Київради відклала питання про перенесення скандального заводу ''Фанплит'' за межі Києва

«На Лівому березі Києва – справжній Майдан. Жителі районів, які виступають проти сусідства зі скандальним заводом, розбили намети. Сусіди приносять гарячий чай та бутерброди. Люди приходять з дітьми, чоловіки записуються на нічне чергування. Попри рішення профільної комісії Київради відкласти розгляд питання про перенесення заводу за межі столиці, активісти налаштовані рішуче. Майдан за право дихати не отруєним хімікатами повітрям набирає обертів», – написав Богдан Хмельницький у своєму Фейсбуці.

Другие новости