ПоддержатьУкраїнська

Жителі ЖК "Комфорт Таун" привезли їжу та чай у наметове містечко біля заводу "Фанплит"

StopCor
StopCor

StopCor

Жителі ЖК 'Комфорт Таун' привезли їжу та чай у наметове містечко біля заводу 'Фанплит'

Жителі ЖК «Комфорт Таун» привезли їжу та чай для активістів «Стоп корупції», які на підтримку мешканців Дніпровського району розбили наметове містечко за закриття небезпечного заводу «ФанПлит». Представники проекту оголосили безстрокову акцію протесту під стінами підприємства, щоб привернути увагу столичної влади до діяльності виробництва, яке своїми викидами отруює людей. 

Жителі ЖК ''Комфорт Таун'' привезли їжу та чай у наметове містечко біля заводу ''Фанплит''

«На місці працює польова кухня. Учасники акції зварили плов та суп, гріються біля багаття. Навколо наметового містечка розклали шини. До учасників протесту постійно приходять місцеві жителі, які підтримують вимоги мітингувальників та висловлюють їм подяку. Окрім того, активісти поширюють серед місцевих листівки із фактами протиправної роботи підприємства, яке викидає у повітря отруйний формальдегід», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» спільно з жителями ЖК «Комфорт Таун» встановили намет на в’їзді на територію заводу «ФанПлит». У такий спосіб громадськість хоче привернути увагу столичної влади та компетентних органів до небезпечної для життя та здоров’я жителів Дніпровського району діяльності підприємства. Подробиці повідомив у соцмережі координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Жителі ЖК ''Комфорт Таун'' привезли їжу та чай у наметове містечко біля заводу ''Фанплит''

«На в’їзді на підприємство стоїть військовий намет. Акція буде безстроковою до того моменту, поки питання не буде вирішено. Ми плануємо чергувати і вдень, і вночі. Закликаємо приєднуватись до ініціативи жителів Ленінградської площі та Харківського масиву. Коли ми напинали намет, працівник райуправління сказав, що тут не можна нічого встановлювати, а потім прошепотів: «Усе правильно робите, я теж тут живу. Дістало», – написав координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

Додамо, що вдень громадський активіст Денис Шинкаренко прикував себе до паркану заводу з виготовлення фанерних плит «Фанплит» на знак протесту проти діяльності підприємства, яке своїми викидами отруює людей. У такий спосіб активіст хоче привернути до проблеми отруєння жителів району увагу столичної влади.

Жителі ЖК ''Комфорт Таун'' привезли їжу та чай у наметове містечко біля заводу ''Фанплит''

«Завод роками отруює жителів будинків, які розміщені по сусідству із потужностями «Фанплиту». У повітря у результаті роботи виробника фанери ідуть викиди формальдегіду у смертельних дозах. Жителі району скаржаться на погане самопочуття, проблеми зі здоров’ям, у зоні ризику – діти. Ми закликаємо місцеву владу вжити відповідних заходів. Один із варіантів вирішення проблеми – перенесення потужностей «Фанплиту» за межі Києва», – зазначили активісти «Стоп корупції», які вийшли на підтримку жителів Дніпровського району та ГО «Мешканці Комфорт Таун».

Нагадаємо, вранці ГО «Мешканці Комфорт Тауну» та жителі Осокорків, Позняків і Дарницького районів провели попереджувальний флешмоб з переходом дороги пішохідним переходом на перехресті Харківського шосе та вул. Тепловозної.

Жителі ЖК ''Комфорт Таун'' привезли їжу та чай у наметове містечко біля заводу ''Фанплит''

У такий спосіб жителі Дніпровського району звертаються до чиновників з проханням захистити їх та їхніх дітей від небезпечної для життя та здоров’я діяльності заводу з виготовлення фанерних плит «Фанплит» і перенести виробництво якомога далі від житлової забудови. Подробиці повідомили активісти «Стоп корупції», які підтримали акцію.

«Мешканці Дарницького району, Позняків та Осокорків стали заручниками екологічно небезпечного підприємства у густонаселеному житловому районі. Викиди отруйних речовин «Фанплиту» у повітря, жахливе перевищення безпечних для здоров’я людини норм формальдегідів та інших шкідливих речовин підтверджені експертизами МОЗ, екоінспекції.

Жителі ЖК ''Комфорт Таун'' привезли їжу та чай у наметове містечко біля заводу ''Фанплит''

Мешканці кількох районів мають дихати повітрям з формальдегідами, через що від захворювань дихальних шляхів потерпають, насамперед, діти!

Бездіяльність влади столиці змушує людей об’єднуватися та відстоювати своє право на чисте повітря через акції протесту!», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Другие новости