ПоддержатьУкраїнська

Фонд Ахметова припинив постачання гуманітарної допомоги через блокаду бойовиками "Донбас-арени"

StopCor
StopCor

StopCor

Фонд Ахметова припинив постачання гуманітарної допомоги через блокаду бойовиками 'Донбас-арени'

Благодійний фонд Ріната Ахметова припинив постачання гуманітарної допомоги жителям окупованих територій України. Причиною стала блокада російськими найманцями розподільчого центру на "Донбас-арені" та пунктів видачі гуманітарної допомоги.

Новину повідомляє прес-служба гуманітарного штабу.

Сьогодні, 1 березня, у Благодійному фонді Ріната Ахметова, найбільшого постачальника гуманітарної допомоги на утримувані російськими бойовиками території України, заявили про припинення своє діяльності. Фонд організовував роздачу їжі та інших товарів для жителів Донбасу, куди більшість міжнародних організацій не мають доступу. Проте через блокаду озброєних бойовиків робота фонду унеможливилась.

"Перешкоджання роботі Гуманітарного штабу – це загроза життю для мирних жителів Донбасу, які стали заручниками збройного конфлікту, й у 21 столітті в центрі Європи опинилися на межі виживання. Для багатьох із них продуктові набори Гуманітарного штабу – одне з головних, а іноді єдине джерело існування", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що блокування гуманітарної допомоги може призвести до гуманітарної катастрофи. Нагадаємо, російські бойовики заблокували доступ до Донбас-арени, яка належить донецькому ФК "Шахтар". Вона служила складом для гумдопомоги. В ніч на 1 березня бойовики запалили вогні Донбас-арени. Вона засвітилась вперше за три роки окупації.

Другие новости