ПоддержатьУкраїнська

Киян закликали покласти їжу в холодильники для нужденних

StopCor
StopCor

StopCor

Киян закликали покласти їжу в холодильники для нужденних

Столичні активісти встановили черговий холодильник для нужденних на одній з вулиць Києва. Вони закликали небайдужих покласти туди їжу.

Киян закликали покласти їжу в холодильники для нужденних

Новину повідомляє "Преса України".

Активісти ще торік в грудні заявили про появу в столиці холодильників для знедолених людей. Туди небайдужі мешканці міста могли класти різноманітну їжу, щоб поділитися з ними.

Холодильники пофарбували у жовтий колір та написали на них гасла "Поділись їжею з ближнім". Проте більшість таких пропало в перші ж дні акції – їх просто покрали.

Ініціатори благодійництва вирішили не зупинятися на цьому та все ж встановили ще одного жовтого помічника нужденних на вулиці Олександра Архипенка. Там є крупи, фрукти та печиво, тож голодні люди можуть безкоштовно скористатися цими продуктами.

Нагадаємо, журналісти "Слідство.інфо" таки змогли зняти на камеру маєток українського олігарха Рината Ахметова, який він звів в околицях столиці й через який вони потрапили під обстріл охорони. Величне творіння архітектури в оточенні неймовірно розкішного та величезного парку показали з висоти пташиного польоту.

Другие новости