ПоддержатьУкраїнська

Комендантської години не буде – на брифінгу в Херсонській ОДА розповіли про обмеження для громадян під час воєнного стану

StopCor
StopCor

StopCor

Комендантської години не буде – на брифінгу в Херсонській ОДА розповіли про обмеження для громадян під час воєнного стану

Сьогодні, 29 листопада, на брифінгу щодо результатів засідання Ради оборони Херсонської області керівник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відзвітував про результати та розповів, чого чекати мешканцям Херсонщини під час воєнного стану.

Він запевнив, що не буде жодного вилучення техніки – усі перевезення військових будуть здійснюватись на договірних засадах. Не буде також вводитись комендантська година. Проте деякі обмеження все ж таки будуть запроваджені, а саме:

1. Буде заборонений продаж алкоголю поблизу військових об’єктів Збройних сил України, а також поряд з об’єктами територіальної оборони. 

2. Заборонено носіння одягу встановленого військового зразка особами, які не мають жодного відношення до офіційних військових формувань. 

3. Буде обмежено право на полювання на територіях, які межують з акваторією Чорного та Азовського морів й окупованим Кримом. Полювання на цих територіях буде можливо тільки з дозволу Прикордонної служби. 

Очільник ОДА також повідомив про наступний план заходів у зв’язку із введенням на території Херсонської області воєнного стану:

1. В області суттєво зросте присутність підрозділів Збройних сил України;

2. Усі частини Збройних сил України та органів територіальної оборони будуть приведені у підвищену боєготовність;

3. Відбудеться розгортання підрозділу 124 бригади територіальної оборони та проведення тактичних навчань терміном до 10 діб;

4. Посилення охорони стратегічних об’єктів;

5. Посилення захисту на межі з окупованими територіями Криму, обмеження пересування через КПП осіб з іноземним громадянством та без громадянства;

6. Підготовка об’єктів цивільного захисту;

7. Інформування населення щодо воєнного стану.

https://www.facebook.com/andriy.gordeev/videos/1764105620361111/

Другие новости