ПоддержатьУкраїнська

Шахрайство чи змова? Кібератака на голову Святогірського підрозділу «СтопКору» - невідомі отримали доступ до його телефону

StopCor
StopCor

StopCor

Шахрайство чи змова? Кібератака на голову Святогірського підрозділу «СтопКору» - невідомі отримали доступ до його телефону

29 листопада зранку голова Святогірського осередку “Стоп Корупції” Володимир Рибалкін виявив, що його сторінка у соцмережі Facebook заблокована, а номер телефону більше недійсний.

 Володимир Рибалкін - голова Святогірського осередку ''Стоп Корупції''

З’ясувалось, що невідомі 28 листопада пізно ввечері заблокували мобільну картку активіста. Близько 12-ї години ночі через банківські картки почали проходити дивні транзакції – кошти надсилались з одного рахунку на інший 4 рази.

Крім того, як розповів Володимир, 27 листопада були заблоковані номера телефонів у трьох інших членів його родини та були здійснені шахрайські маніпуляції з банківськими рахунками двох людей.

Рибалкін написав заяву в поліцію щодо злому соцмережі, а також по факту проведення банківських транзакцій невідомого походження.

Варто зазначити, що Володимир веде активну антикорупційну діяльність в місті і вже неодноразово викривав корупціонерів й добивався покарання для них. Подробиці про це читайте в матеріалі: “Понад усе радує той факт, що попри нашу діяльність ми досі живі”, – Володимир Рибалкін, “Стоп корупції”, Святогірськ”.

Другие новости