ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині мешканці поставили владі ультиматум через відсутність опалення

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині мешканці поставили владі ультиматум через відсутність опалення

Жителі Марганця відвели мерові та місцевим депутатам час до п'ятниці 16 грудня на вирішення питання із теплопостачанням у місті. У разі зволікання люди мають намір вимагати відставки місцевої влади.

Подробиці повідомили активісти "Стоп корупції".

"Жителі Марганця прийшли на прийом до мера, щоб почути позицію керівництва міста щодо тривалої відсутності електроенергії у місті. Проте ані голови, ані її заступників на робочому місці не було. За всіх звітувала секретар міськради Міняйло. Таке ставлення остаточно обурили містян і вони зібрались у сесійній залі виконкому, щоб висунути свої вимоги владі.

Присутні сформулювали три принципові позиції: міська голова Жадько має надати детальний звіт щодо ситуації із енерго- та теплопостачанням, у міській раді повинна бути створена комісія з депутатів, які проголосували за знищення тепломережі. Політики мають цілодобово працювати та звітувати перед громадою за всі аварійні ситуації в місті. І наостанок марганчани задекларували, що влада, яка не здатна виконати вимоги громади, має піти у відставку", – зазначили місцеві активісти "Стоп корупції".

На виконання усіх вимог місцева громада відвела чиновникам час до п'ятниці 16 грудня.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" звернулись до президента України через махінації влади Марганця із теплопостачанням у місті. За даними місцевих активістів проекту, міський голова Марганця Олена Жадько одноосібно, без проведення обговорень з територіальною громадою міста, ухвалила рішення про відключення міста від системи централізованого теплопостачання.

"Напризволяще покинуті всі жителі міста, з 5300 сімей, які користувались централізованим теплопостачанням, матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення видали лише 1400 чоловік! І то – кошти, виділені, на встановлення електричного опалення, а посилення електричних мереж попередньо не провели. За нашими даними, уже є випадки постійного відключення електрозабезпечення", – описують усі масштаби наслідків рішення міської очільниці активісти.

Другие новости