ПоддержатьУкраїнська

"На що витрачають наші гроші?" – житель скандального ЖК "Чайка" вимагає створення ОСББ

StopCor
StopCor

StopCor

'На що витрачають наші гроші?' – житель скандального ЖК 'Чайка' вимагає створення ОСББ

ГО "Народ проти корупції" продовжує роботу громадської приймальні поблизу ЖК "Чайка". Охочих висловити свою думку стає дедалі більше. Основний меседж місцевих мешканців – невдоволення тарифами та їхня невідповідність наданим мешканцям комплексу послугам. Єдине розв'язання цієї проблеми люди вбачають у створенні ОСББ.  

''На що витрачають наші гроші?'' – житель скандального ЖК ''Чайка'' вимагає створення ОСББ

Один із місцевих жителів, Євген, вкрай незадоволений діяльністю місцевих ЖЕКів та коментує:

"Я повністю підтримую ідею створення ОСББ. Адже у квитанціях зазначено, що ми сплачуємо 1 грн/м² за підтримку під’їздів у належному стані. Тобто 75 тис. грн/рік з одного під’їзду, а вони за цей час лише замінили 2 лампочки! Питання: на що витрачають наші гроші?"

''На що витрачають наші гроші?'' – житель скандального ЖК ''Чайка'' вимагає створення ОСББ

Люди висловлюють сумніви щодо об’єктивності формування цінової політики. Зокрема, жителі 19 будинку ЖК «Чайка» змушені платити 10 грн/м² за благоустрій. Водночас мешканці сусіднього будинку сплачують лише 4 грн/м².

"Є підозра, що вони за наші гроші будують нові будинки житлового комплексу" – резюмує Євген.

Прокоментувати ситуацію ані сам скандальний забудовник Олексій Кулагін, ані представники його "кишенькових" ЖЕКів не вважають за потрібне. Тим часом невдоволення місцевих жителів з кожним днем лише посилюється.

Другие новости