ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині "благодійники" ошукують довірливих містян

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині 'благодійники' ошукують довірливих містян

Зловмисники телефонують містянам і пропонують перерахувати кошти на свій "благодійний" рахунок.

В Конотопі шахраї телефонують містянам та від імені одного з благодійних фондів просять пререрахувати кошти на лікування хворих дітей. Пильна конотопчанка вирішила перевірити інформацію отриману під час розмови з "благодійником" і виявила нову "шахрайську схему", пише Depo.Суми.

Як розповіла керівник МБФ "Крила Надії" Валерія Рошкован, в офіс благодійників звернулась мешканка Конотопу. Днями жінці телефонував якийсь Юрій Бойко та від імені фонду просив перерахувати кошти на лікування хворої дитини.

Конотопчанка вирішила перевірити інформацію, от тільки про цю дитину на сайті благодійного фонду нічого не знайшла. Вона завітала в офіс благодійної організації і дізналась, волонтери не займаються такими дзвінками.

Валерія Рошкован каже, що представники організації не ходять по підприємствах і не обдзвонюють людей. Інформація про всіх дітей, якими опікується МБФ "Крила Надії", розміщена на їх офіційному сайті. Також на сайті вказаний єдиний офіційний рахунок, на який можна надсилати пожертви, розповідає "ТопКонотоп".

Другие новости