ПоддержатьУкраїнська

На Вінниччині суддя отримав 10 років за систематичне хабарництво

StopCor
StopCor

StopCor

На Вінниччині суддя отримав 10 років за систематичне хабарництво

Вінницький міський суд засудив суддю за отримання хабаря на 10 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

"Вінницьким міським судом суддю одного з районних судів області визнано винним у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, що належить засудженому на праві власності, з позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 роки", - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, до набрання законної сили вироку судді обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, а саме зобов'язано не залишати місце свого постійного проживання без дозволу суду та з'являтись до суду за першою ж вимогою.

"Судовим слідством встановлено, що суддя неодноразово отримував неправомірну вигоду за ухилення правопорушників від відповідальності у справах про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП", - додали у відомстві.

Другие новости