ПоддержатьУкраїнська

Омелян розповів про плани здешевити для українців авіаперельоти

StopCor
StopCor

StopCor

Омелян розповів про плани здешевити для українців авіаперельоти

Українці зможуть витрачати на квиток на літак до країн Європи 20-40 євро. Але це при умові, якщо на ринок авіапослуг вдасться залучити ще принаймні два лоукостери. Про ці та інші плани розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Омелян розповів про плани здешевити для українців авіаперельоти

Новину повідомляє "Преса України".

"Переговори з компанією Ryanair тривали майже рік. Вони завершилися успішно, і я дуже радий, що цього року вони полетять з та в Україну. Я сподіваюся, що успішно завершаться переговори з іншими двома лоукост-перевізниками, і вони цього року заявлять про свою готовність літати з України", – сказав Омелян.

Також міністр зазначив, що в Європу понад 70% українських громадян подорожують автомобільним транспортом.

"Понад 70% українських громадян подорожують автомобільним транспортом в Європу. Вартість такої поїздки в середньому 100 євро. Якщо ми говоримо про лоукости, то політ до Європи становитиме 20-40 євро", – сказав Омелян.

Нагадаємо, 15 березня найбільший лоукостер Європи авіакомпанія Ryanair заявила про відкриття з 30 жовтня 2017 року 11 рейсів з Києва та Львова. Потім, через високий попит з боку українців на польоти, авіакомпанія повідомила про перенесення запуску деяких рейсів, зокрема, зі Львова до Берліна, на вересень 2017 року.

Другие новости