ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на четвер, 17 травня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на четвер, 17 травня

У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. У західних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +7...+17 градусів, удень - +11...+30. Вітер змінних напрямків, переважно західний, південно-західний, південний, південно-східний, східний і північно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до +10...+16 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до +22...+25. Вітер західний, південний і південно-західний, 1-6 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +9...+16 градусів, удень повітря прогріється до +18...+26. Вітер південний, східний та південно-східний, 1-6 м/с.

У Криму переважатиме мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +13...+17 градусів. Денна буде коливатися від +23 до +27. Вітер західний, північно-західний, південний, південно-східний та південно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +12...+16 градусів, денна температура повітря складе +22...+30. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +7...+10 градусів, вдень підніметься до +11...+18. Вітер західних, південно-західних і південних напрямків, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У регіоні передбачається дощова погода. Температура повітря вночі до +9...+11, вдень до +14...+15 градусів. Вітер переважно південних, східних і південно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +9...+14 градусів, удень – від +22 до +26. Вітер південний, південно-східний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м / с.

Другие новости