ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" побачив, як учасники АТО із клубу "Купол" тренували вихованців ліцею імені Богуна

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' побачив, як учасники АТО із клубу 'Купол' тренували вихованців ліцею імені Богуна

Герої України, учасники АТО та засновники спортивно-навчального стрілецького комплексу «Купол» організували заняття зі стрільби для учнів київського ліцею імені Богуна. Вихованці військового училища пройшли інструктаж із поводження зі зброєю та отримали практичні навички. Як усе відбувалось – бачили журналісти «СтопКору».

''СтопКор'' побачив, як учасники АТО із клубу ''Купол'' тренували вихованців ліцею імені Богуна

«Олександр Порхун, співзасновник «Купола» – випускник славнозвісного «Суворівського училища», тож він вирішив влаштувати безкоштовний навчальний виїзд для кращих студентів до навчально-стрілецького клубу. За задумом, такі заняття допоможуть суворівцям закріпити теоретичні знання та попрактикуватись у стрілецькій справі. Адже, як розповідає Олександр Порхун, такі тренінги розкривають потенціал студентів, а ще додають впевненості в собі та вчать засадам поводження зі зброєю.

''СтопКор'' побачив, як учасники АТО із клубу ''Купол'' тренували вихованців ліцею імені Богуна

На навчання прибуло 24 студенти. Їх розділи на дві групи. Після інструктажу молодь перейшла до практичних занять з різними видами зброї», – зазначила журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

''СтопКор'' побачив, як учасники АТО із клубу ''Купол'' тренували вихованців ліцею імені Богуна

«Захід ініціювали для того, щоб допомогти армії та силовим структурам. Адже курсанти навчального закладу імені Богуна лише закріплять свої знання, тобто те, що вони вивчають на заняттях про зброю, тут вони можуть використати на практиці», – зазначив голова правління  ГО «Купол» Олег Рябченко.

''СтопКор'' побачив, як учасники АТО із клубу ''Купол'' тренували вихованців ліцею імені Богуна

«У клубі також проводяться стрілецькі чемпіонати на рівні країни. У засновників «Купола» амбітні плани на майбутнє.

А саме, створити комфортні умови для перебування у клубі – замість польової кухні збудувати окреме приміщення, де гості зможуть відпочити та попоїсти, також встановити дитячий майданчик для маленьких відвідувачів. Щоб відпочивати приходили не лише чоловіки, а цілі сім’ї», – розповіла журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Подібні тренінги планують поводити у клубі щомісяця.

Згодом у «Куполі» хочуть запровадити навчальні тренінги з надання першої медичної допомоги в екстремальних умовах. Там студентам покажуть, як наносити шви в екстремальних умовах, зупинити кровотечу, поставити крапельницю.

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях