ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на четвер, 24 травня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на четвер, 24 травня

У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни прогнозується дощова погода. У північних, центральних і місцями в південних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +13...+20 градусів, удень - +20...+28. Вітер змінних напрямків, переважно східних, південно-східних, південних, північних, північно-східних і північно-західних, 1-6 м/с.

У північних областях — мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до +13...+16 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до +22...+26. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. В Одеському і Миколаївському регіонах опадів не передбачається. У Запорізькій і Херсонській областях можливий невеликий дощ за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +12...+19 градусів, удень повітря прогріється до +24...+28. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-5 м/с.

У Криму переважатиме мінлива хмарність. На півострові висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря складе +16...+20 градусів. Денна буде коливатися від +23 до +27. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях — мінлива хмарність. У регіоні переважно дощова погода. Вночі до +15...+18 градусів, денна температура повітря складе +25...+27. Вітер північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У західних областях — хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +8...+15 градусів, удень підніметься до +20...+27. Вітер східних, північних і північно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У Карпатах — хмарна погода. У регіоні передбачається суха погода. Температура повітря вночі до +12...+16, удень до +22...+24 градусів. Вітер переважно північних, східних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11...+16 градусів, удень — від +25 до +27. Вітер південний, південно-східний, північно-східний і східний, 1-4 м/с.

Другие новости

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

Сотрудники Госпогранслужбы Украины задержали группу нелегальных мигрантов, которых в украинскую границу, вероятно, доставили пограничники Республики Беларусь