ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на четвер, 8 листопада

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на четвер, 8 листопада

У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. Температура повітря вночі становитиме -2...+10 градусів, удень - +7...+15. Вітер змінних напрямків, переважно східних, південно-східних, північних, північно-східних і південно-західних, 1-5 м/с.

У північних областях - мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до -2...+2 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до +7...+10. Вітер південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть 0...+6 градусів, удень повітря прогріється до +9...+11. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-7 м/с.

У Криму переважатиме мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +4...+10 градусів. Денна буде коливатися від +11 до +16. Вітер східний, північно-східний, південно-східний та північний, 1-7 м/с.

У східних областях - мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до -2...+4 градусів, денна температура повітря складе +8...+11. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях - хмарна погода. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +1...+6 градусів, удень підніметься до +11...+15. Вітер східних, північних, південно-східних, південно-західних і північно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У Карпатах - мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі до +4...+5, удень до +12...+13 градусів. Вітер переважно східних, південно-східних і південних напрямків, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть 0...+2 градуси, вдень - від +7 до +10. Вітер південний і південно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости