ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на середу, 16 травня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на середу, 16 травня

У середу в Україні буде переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних, місцями в східних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +7...+16 градусів, удень +10...+27. Вітер змінних напрямків, переважно східний, південний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода. У регіоні переважно сухо. Вночі температура повітря складе +7...+16 градусів, удень — від +23 до +25. Вітер південно-східний, східний і південний, 1-6 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +10...+16 градусів, удень повітря прогріється до +20...+27. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-8 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе +10...+15 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +21 до +25. Вітер південний, південно-східний, північно-східний і східний, 1-6 м/с.

У східних областях буде хмарно. У регіоні очікується суха погода. У Луганській областях можливий невеликий дощ. Уночі до +10...+14 градусів, денна температура повітря складе +24...+26. Вітер східний, південно-східний, північно-східний і південний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +7...+10 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +10...+15. Вітер східний, південно-західний, південно-східний, південний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі до +8...+10, удень — до +12...+13 градусів. Вітер переважно східний, південний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях — хмарна погода. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9...+12 градусів, удень — від +22 до +24. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-7 м/с.

Другие новости

Не военная база, а огромный морг: что построили россияне в центре Мариуполя (фото)

Не военная база, а огромный морг: что построили россияне в центре Мариуполя (фото)

В захваченном Мариуполе неподалеку от центра россияне построили U-образный комплекс, британские журналисты предположили, что это вероятно военная база, но, как выяснилось, все гораздо интереснее