ПоддержатьУкраїнська

Луценко не буде брати участь у виборах Президента України

StopCor
StopCor

StopCor

Луценко не буде брати участь у виборах Президента України

Генпрокурор України не подаватиме свою кандидатуру на президентських виборах. Юрій Луценко заявив, що наразі його завдання – це стриматися, аби не дати розпуску популістам.

Новину передає "Преса України".

"Я, напевно, єдиний некандидат в президенти з великого кола моїх знайомих. Це продумане рішення. З самого початку моєї роботи тут, попри різні розмови, я точно некандидат в президенти", – заявив генпрокурор України.

Також він додав, що буде підтримувати тих кандидатів, які розбудовують державу. Це ж він закликав робити й громадян країни. Що ж стосується виборів, то його основним завданням залишається "стриматися і не почати давати прямі оцінки популістам".

"Я буду намагатися говорити тільки одне - підтримайте тих, хто будує країну, а не тих, хто все критикує і дає нескінченні нездійсненні обіцянки… Усі знають, що Арсеній Яценюк цього давно домагається. Я теж так вважаю, тільки менш публічно", – акцентував Юрій Луценко.

З його слів, Україні потрібні не змагання за перемогу між кандидатами в президенти, а успішні люди, які забезпечать стабільність та розвиток.

"Думаю, що і "Народному фронту", і БПП, і низці інших партій давно пора зрозуміти, що самодостатні люди, середній і креативний клас, давно шукають не вождів, а стабільну політичну силу, яка відстоює їх інтерес… Старі партії вже не мають шансів. Потрібне самоочищення, об'єднання та оновлення. Це стосується і назви, і керівництва, і цілей", – резюмував генпрокурор України.

Нагадаємо, днями Луценко заявив, що прокуратура береться за оцінку розкрадання державних коштів під час будівництва та ремонту доріг державного та комунального значення.

Другие новости

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить 'государственную должность': подозревают жителя Одессы

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить "государственную должность": подозревают жителя Одессы

При процессуальном руководстве прокуроров Одесской областной прокуратуры задержан житель Одессы и сообщено о подозрении в государственной измене

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В ходе досудебного расследования установлено, что в начале августа текущего года 32-летний мужчина по обогащению организовал на территории Сумской области систематический сбыт психотропного вещества "амфетамин"