ПоддержатьУкраїнська

Пожежа в ЖК «Нивки Парк»: мешканців попереджали про небезпеку (відео)

Надежда Рогальская
Надежда Рогальская

Редактор, аналитик

Пожежа в ЖК «Нивки Парк»: мешканців попереджали про небезпеку (відео)

Пожежа в ЖК «Нивки Парк»: 22 листопада внаслідок загоряння в електрощитових зайнявся один із під’їздів будинку. Гасіння пожежі було ускладнене через відсутність пожежних рукавів та вогнегасників. Як стало відомо, раніше мешканців комплексу вже попереджали про пожежну небезпеку.

Пожежа в ЖК «Нивки Парк» може бути спричинена порушеннями норм пожежної безпеки з боку забудовника та управляючої компанії.

У грудні 2020 року представники медіа та будівельні експерти вже інспектували житловий комплекс і виявили, що в будинках був майже відсутній протипожежний захист.

 У будинках відсутні вогнегасники Фото: СтопКор

Тоді в управляючій компанії запевнили, що пожежні рукави начебто були замовлені ще у 2019 році, а вогнегасники прибрали з під’їздів через те, що в них сплив термін придатності.

Крім того, як стало відомо «СтопКору», торік у ЖК після помилкового спрацювання було взагалі вимкнено пожежну сигналізацію, що категорично заборонено робити.

Мешканці комплексу також скаржилися на неналежне прибирання сміття, наявність пацюків й погану звукоізоляцію.

 ЖК «Нивки-Парк» звів «ІнтергалБуд» на замовлення ТОВ «Термогальванічний завод» Фото: СтопКор

Понад те, як з’ясували журналісти, житловий комплекс був зведений забудовником «ІнтергалБуд» із численними порушеннями. Так, будівельні роботи на об’єкті стартували у 2015-2016 роках, тоді як перший дозвіл на будівництво був виданий лише у 2019 році. Причому буквально за 3-4 місяці після отримання дозволу об’єкти були введені в експлуатацію.

Нагадаємо:

  • У понеділок 22 листопада сталося загоряння в електрощитових у першому під’їзді будинку на пр. Перемоги, 67 у Святошинському районі столиці. Це – житловий комплекс «Нивки Парк» від девелопера «ІнтергалБуд».
  • Співробітники ДСНС загасили пожежу й врятували 30 осіб, які у цей час перебували на верхніх поверхах та у ліфті. На щастя, обійшлося без людських жертв.
  • Мешканці будинку закидають забудовнику «Інтергал-Буд» нехтування нормами пожежної безпеки. За їхніми словами, на верхніх поверхах не працювала вентиляція димовідводу. Крім того, в під’їзді були відсутні вогнегасники й пожежні рукави.

Другие новости