ПоддержатьУкраїнська

Російські силовики викрали 27-річного українця на кордоні з окупованих Кримом

StopCor
StopCor

StopCor

Російські силовики викрали 27-річного українця на кордоні з окупованих Кримом

Житель Харківської області Олександр Стешенко збирався з'їздити на анексований півострів, щоб відвідати друзів. Але розважальна поїздка закінчилася великими неприємностями.

Харків'янин Олександр Стешенко вирушив до Криму в гості до своєї знайомої. 11 квітня на пункті пропуску Чонгар він подзвонив матері й розповів про неприємності, які почалися у нього з російської сторони лінії розмежування. Після цього молода людина на зв'язок більше не виходила, повідомляє "Діалог.UA".

Інформацію про подію опублікував портал "КримSOS". Адміністратори волонтерського порталу пишуть, що стривожена мати зниклого Олександра зателефонувала на гарячу лінію "Криму" і розповіла про все, що знає про зникнення сина. Жінка повідомила, що російським силовикам "не сподобався" паспорт Стешенка, нібито, "прикордонники" засумнівалися в схожості фотографії в документах з оригіналом, після чого зв'язок обірвався.

Крім того, у волонтерів є інформація, що водій таксі прочекав зниклого харків'янина на кордоні близько 4 годин, після до нього вийшов співробітник силових структур РФ, забравши речі з машини, сказав водієві не чекати. Відтоді зв'язку з Олександром немає, а про його місцеперебування нічого невідомо.

Мати зниклого не знає, чим її син міг викликати інтерес у силових відомств Росії – він не був громадським активістом і не воював в зоні АТО.

Другие новости