ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" підтримав акцію мешканців гуртожитків МВС

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' підтримав акцію мешканців гуртожитків МВС

Активісти "Стоп корупції" підтримали акцію мешканців гуртожитків, які перебувають на балансі Міністерства внутрішніх справ. Люди просили очільника відомства міністра Авакова дати дозвіл на передачу гуртожитків у комунальну власність. Це дасть можливість людям приватизувати житло.

Подробиці повідомили активісти проекту.

"Люди прийшли на прийом до міністра Авакова, щоб він надав дозвіл на передачу гуртожитку в комунальну власність, що дозволить мешканцям приватизувати квартири гуртожитку по вулиці Стуса. Цей гуртожиток перебуває на балансі МВС, а кімнати були надані сім'ям правоохоронців.

До акції приєднались люди із гуртожитку з вулиці Північна, 2д. У них аналогічне питання до міністра", – розповіли активісти "Стоп корупції".

"Громадян прийняв заступника міністра МВС Олександр Расюк, який пообіцяв повідомити очільнику відомства про дану проблему та пообіцяв направити запити в контролюючі органи, які займаються цими. Надалі, за словами урядника, буде створена робоча група", – розповіли про результати акції активісти проекту.

Нагадаємо, раніше мешканці столичних гуртожитків МВС на Стуса, 7 та Північній, 2 Д звертались у громадську приймальню "Стоп корупції" по допомогу.

"Жителі гуртожитку на Василя Стуса, 7, колишні правоохоронці, які понад 20 років проживають у будівлі. Сам гуртожиток перебуває на балансі Міністерства внутрішніх справ. Люди просять захистити їхнє законне право на квадратні метри. До нас мешканці гуртожитку звернулись у відчаї. За їхніми словами, вони опинились на межі виселення. Їм відмовляють у приватизації житла. Хоча за законом після стількох років вони мають право приватизувати свої оселі", – нагадують активісти "Стоп корупції".

Другие новости