ПоддержатьУкраїнська

У Києві активісти замурували парадний вхід в "Сбербанк"

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві активісти замурували парадний вхід в 'Сбербанк'

Боротьба з діяльністю російських банків в Україні триває: представники "Азова" провели символічну акцію під "Сбербанком" на вулиці Володимирській в Києві. Вони звели стіну з бетону і цементу з боку парадного входу в установу.

У Києві активісти замурували парадний вхід в ''Сбербанк''

Новину повідомляє "Преса України".

Учасники акції принесли під будівлю банку бетонні блоки та цемент, який заливають водою. Таким чином, учасники протесту символічно "замуровують" банк. В установі опущені ролети, а всі входи були закриті перед початком акції.

Учасники акції кажуть, що борються з впливом Росії в банківській справі в Україні, серед них є і народні депутати. Учасники також запалили димові шашки.

"Глобальна мета цієї акції – це забезпечення економічної безпеки України. У даному випадку ми акцентуємо увагу на флагмані економічної окупації України, на "Сбербанку Росії ". Ми вимагаємо ліквідувати ліцензію цього банку, оскільки він на 100% належить російській державі, навіть не приватному російському капіталу. Всі доходи, одержувані "дочкою", кінцевий бенефіціар якої, всупереч законодавству не вказаний в українському реєстрі, йдуть в бюджет РФ. А хто фінансує терористів, ми все розуміємо", – сказав учасник мітингу нардеп Олег Петренко.

У Києві активісти замурували парадний вхід в ''Сбербанк''

Як повідомлялося, "Сбербанк" Росії з 7 березня приступив до обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, що надають "паспорти" так званих "ДНР" та "ЛНР". У НБУ заявили, що у відповідь на це будуть ініціювати санкції до дочки російського "Сбербанку" в Україні.

Дочірній банк "Сбербанку" Росії в Україні – ПАТ "Сбербанк" – заявляє, що не обслуговує фізичних та юридичних осіб на підставі документів, виданих на непідконтрольних українській владі територіях.

Штаб блокади Донбасу поставив ультиматум Кабінету міністрів з вимогою закрити всі відділення "Сбербанку" в Україні протягом 2 тижнів.

Нагадаємо, на території України невідомі вандали залили монтажною піною десятки банкоматів російських фінансових установ. Також обклеїли банкомати наклейками націоналістичного змісту.

Другие новости