ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" підтримує жителів столичних Позняків, які виступають проти будівництва АЗС у районі

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' підтримує жителів столичних Позняків, які виступають проти будівництва АЗС у районі

До активістів "Стоп корупції" звернулися мешканці будинку № 8 по вул. Ревуцького в м. Києві. Громада виступає проти будівництва АЗС по сусідству із житловими будинками та об'єктами інфраструктури.

"На перетині вул. Ревуцького, 8-К та Анни Ахматової у Дарницькому районі на підставі Дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 04.08.2016 № ІУ 115162171758 почалося будівництво БП АЗС.

Мешканці будинку надзвичайно занепокоєні будівництвом вибухонебезпечного та екологічно небезпечного об'єкта, оскільки будівництво знаходиться на малій відстані від житлових будинків, дитячих садочків, шкіл, озера "Сонячного", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Ініціативна група з жителів Позняків звернулася з петицією до Київської міської ради. Під документом зібрали майже півтори тисячі підписів. У петиції активісти просять скасувати дозвіл № ІУ 115162171758.

"При плануванні та забудові територій повинно бути забезпечено врахування думки громадськості (громадських інтересів) (ст. 18 Закону України "Про планування і забудову територій", ст. 5 Закону України "Про основи містобудування").

Відповідно до Державних будівельних норм "Планування і забудова міських та сільських поселень" (ДБН 360-92**), АЗС в населених пунктах слід розміщувати на земельних ділянках, що відокремлені від кварталів житлової та громадської забудови, з врахуванням загальних потреб населеного пункту залежно від рівня автомобілізації, інтенсивності руху, споживчого попиту.

У великих містах АЗС слід розміщувати вздовж магістральних вулиць загальноміського та районного значення, в середніх та малих містах – вздовж магістральних вулиць та доріг, а також вулиць та доріг промислових та комунально-складських зон та на їх територіях. Розміщувати АЗС на пішохідних вулицях та проїздах всередині кварталів забороняється (п. 7.57 ДБН 360-92**).

На те, що АЗС слід розміщувати за межами житлової території, вказується також у Державних санітарних правилах планування та забудови населених пунктів від 19 червня 1996 р. та в Державних санітарних правилах охорони атмосферного повітря населених місць (від забруднення хімічними та біологічними речовинами)", – ідеться у петиції ініціативної групи жителів столичних Позняків.

Другие новости