ПоддержатьУкраїнська

Активісти"СтопКору" у Хмельницькому підписали меморандум про співпрацю із Держпродспоживслужбою

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти'СтопКору' у Хмельницькому підписали меморандум про співпрацю із Держпродспоживслужбою

Голова Хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук підписав меморандум про співпрацю у сфері протидії з корупцією з новим очільником Держпродспоживслужби Василем Грушком.

Про це активіст написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Служба готова довести прозорість та чесність у своїй діяльності. Ми зацікавлені в громадському контролі та запобіганні корупції, це основна мета нашої організації, ми виступаємо за об'єктивність та проти того, щоб будь-які суб'єктивні фактори (приязне або неприязне особисте ставлення) заважали об'єктивності сприйняття фактів. Тому перейшли до конкретних дій шляхом підписання меморандуму.

Були приємно здивовані тим, наскільки ґрунтовно Держпродспоживслужба готова до співпраці, зокрема, в аспекті надання відкритого доступу до документації без попередніх запитів та виключного права на участь представників ГО "Стоп корупції" в обговоренні поточних задач служби. Сподіваюсь на плідний результат громадського контролю, особливо враховуючи, що сам маю з трьох вищих освіт дві профільні у цій службі, які дозволяють мені ефективно виконати кінцеву задачу", – написав голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук у соцмережі.

Нагадаємо, раніше Хмельницька обласна державна адміністрація не погодила на посаду начальника управління Держпродспоживслужби кандидатуру Грушка. Про це представники ОДА повідомили активістів місцевого осередку "Стоп корупції" в офіційному листі.

Але пізніше громадськість дізналася про те, що одіозного вінницького чиновника все ж погодили на цю посаду, не зважаючи на активний спротив і численні перестороги від активістів. Новоспеченого голову Держпродспоживслужби у перший робочий день очікував "гарячий" і неприємний прийом від громадських активістів.

Активісти''СтопКору'' у Хмельницькому підписали меморандум про співпрацю із Держпродспоживслужбою
Активісти''СтопКору'' у Хмельницькому підписали меморандум про співпрацю із Держпродспоживслужбою
Активісти''СтопКору'' у Хмельницькому підписали меморандум про співпрацю із Держпродспоживслужбою

Другие новости