ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" провів виїзну громадську приймальню під стінами Апеляційного суду Києва

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' провів виїзну громадську приймальню під стінами Апеляційного суду Києва

Активісти «Стоп корупції» проводять виїзну громадську приймальню під стінами Апеляційного суду столиці. Представники проекту пропонують відвідувачам суду юридичні консультації та фахову підтримку під час слухань та розгляду справу. 

''СтопКор'' провів виїзну громадську приймальню під стінами Апеляційного суду Києва

«Ми передусім звертаємось до тих, чиї близькі потерпають від свавілля суддів, до тих громадян, чиї права грубо порушують, хто втомився від безпорадності та не знає, куди скаржитись.

Кваліфіковані юристи й правозахисники проводять громадські приймальні та навчають простих громадян, як захистити себе і свої права.

Під час розгляду справи в суді правозахисники «Стоп корупції» здійснюють громадський контроль за дотриманням норм закону з боку суддів, фіксують всі порушення процесуальних норм і прав підсудних та направляють скаргу до Вищої кваліфкомісії суддів та Вищої Ради правосуддя. Ми закликаємо усіх убезпечити себе від суддівського свавілля та приєднуватись до команди «Стоп корупції», – зазначили активісти «Стоп корупції».

''СтопКор'' провів виїзну громадську приймальню під стінами Апеляційного суду Києва

Додамо, що наразі команда проекту охоплює 25 регіональних осередків по всій Україні.

«Стоп корупції» входить до громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві юстиції, Державній екологічній інспекції, Міністерстві оборони, Державній пенітенціарній службі, обласних адміністраціях. Активісти «Стоп корупції» разом з народними депутатами в громадських комісіях відбирали прокурорів з різних областей України. «СтопКор» активно співпрацює з іншими організаціями: вже підписані Меморандуми з більше ніж 20 громадськими організаціями та об’єднаннями країни.

''СтопКор'' провів виїзну громадську приймальню під стінами Апеляційного суду Києва

Другие новости