ПоддержатьУкраїнська

Трагедія на Харківщині: під час святкування Івана Купала 5-річний хлопчик впав у вогнище

StopCor
StopCor

StopCor

Трагедія на Харківщині: під час святкування Івана Купала 5-річний хлопчик впав у вогнище

У Харкові під час купальських святкувань 5-річна дитина впала у вогнище. Врятувати дитину медикам так і не вдалось. З’явилися деталі події.

Новину передає "Преса України".

У прес-службі поліції Харківщини розповіли про інцидент, який трапився 6 липня у Кегичівському районі Харкова. Тут під час святкування Івана Купала 5-річний хлопчик впав у вогнище.

8 липня стало відомо, що дитина від отриманих травм померла. Відомо, що сім’я дитини долучилася до святкувань і, відволікшись, не прослідкувала, як дитина опинилась у небезпеці.

За попередніми даними, хлопчик отримав опіки 4-го ступеня тяжкості. Рятувати його прибула санавіація, яка відправила потерпілого у лікарню міста. Тим часом у поліції зазначають, що сім’я "характеризується позитивно". Однак правоохоронці були змушені відкрити кримінальне провадження за ст. 166 – злісне невиконання обов'язків з догляду за дитиною.

Обставини події встановлюються. До слова, харківські правоохоронці відзначили, що за даними Центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф під час святкувань Івана Купала в різних районах області опіки отримали 6 людей, серед яких – 5-річна дитина.

Другие новости