ПоддержатьУкраїнська

У Донецьку бойовики залякують місцеве населення штурмом ЗСУ

StopCor
StopCor

StopCor

У Донецьку бойовики залякують місцеве населення штурмом ЗСУ

Підрозділи російсько-терористичних військ почали в окупованому Донецьку активно лякати жителів наступом ЗСУ. А військова розвідка "МДБ ДНР" шукає міфічних українських диверсантів.   

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"На території Петрівського району м. Донецьк окупанти організували обходи житлових будинків і попереджають місцевих жителів про можливий наступ ЗСУ з боку н. п. Мар'їнка. Можлива мета даних заходів – змусити місцевих жителів на час залишити цей район", - йдеться в повідомленні.

Тимчук розповів, що в Донецьку окупанти різко посилили фільтраційні заходи поблизу розташування своїх формувань, спостерігається збільшення кількості патрулів та масові перевірки документів.

"Дані заходи проводяться за наказом "військової розвідки" "МДБ ДНР", яка стверджує, що в західні райони Донецька масово проникли "українські диверсанти" для установки поблизу важливих об'єктів якихось "цілевказівників" для артилерії ЗСУ", – додав він.

Раніше повідомлялося, що голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив про зменшення кількості обстрілів та залпів важкої артилерії поблизу Авдіївки. Він додав, що на цей момент вже нема потреби в евакуації населення.

Нагадуємо, 1 лютого, 30 бойовиків здійснили чергову спробу прориву оточення ЗСУ в районі Авдіївки. Її було зупинено, як і вночі, коли бойовики штурмували позиції сил АТО на цій же ділянці.

Другие новости