ПоддержатьУкраїнська

У Харкові прощаються із курсантами, які загинули під час катастрофи АН-26

StopCor
StopCor

StopCor

У Харкові прощаються із курсантами, які загинули під час катастрофи АН-26

На майдані Свободи у Харкові прощаються із курсантами, які загинули внаслідок авіакатастрофи АН-26 під Чугуєвом. Церемонія розпочалась о 10 годині ранку.

 Фото: Суспільне

Про це пише РБК-Україна.

"6 жовтня о 10 годині на майдані Свободи відбудеться церемонія вшанування офіцерів та курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, які трагічно загинули унаслідок катастрофи військового літака Ан-26Ш під Чугуєвом", - сказано у повідомленні.

Відзначимо, ввечері 25 ввечері поблизу військового аеродрому в Чугуєві розбився літак АН-26 з офіцерами і курсантами Харківського національного університету Повітряних сил. На борту літака знаходилися 27 осіб, вижити вдалося лише одному курсанту.

Нагадаємо, раніше Повітряні сили Збройних сил України показали схему руху літаків на військовому аеродромі в Чугуєві в день катастрофи АН-26. На схемі показано рух АН-26 і іншого літака, який пішов на посадку перед ним.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Міноборони заборонило використання літаків АН-26 до кінця розслідування авіакатастрофи на Харківщині.

Другие новости