ПоддержатьУкраїнська

У кіберполіції розповіли про боротьбу з "групами смерті"

StopCor
StopCor

StopCor

У кіберполіції розповіли про боротьбу з 'групами смерті'

Начальник Київського управління кіберполіції Сергій Кропива повідомив, що співробітникам кіберполіції вдалося виявити близько 200 так званих "груп смерті", які підштовхують підлітків до суїциду.

Про це Кропива заявив в ході сьогоднішнього брифінгу в Києві, новину передає "Преса України".

За його словами, поліцейським вдалося встановити більш ніж 200 облікових записів, що належать так званим кураторам "груп смерті", які роздавали підліткам різні завдання, що мають на увазі нанесення собі різних каліцтв і подальший суїцид. Разом з тим Кропива розповів, що щодня кіберполіції отримує близько 70 звернень про зникнення дітей, в 15-20% підтверджується залученість дітей в суїцидальні групи в соцмережах.

Серед іншого начальник київської кіберполіції зазначив, що оперативниками були виявлені й фейковий "групи смерті", які використовуються шахраями.

"Серед завдань, які вони ставлять дітям, – надати персональну інформацію про батьків, банківські картки, які надалі використовуються для особистого збагачення шахраїв", – додав Кропива.

До слова, раніше в Києві поліції вдалося затримати двох адміністраторів "груп смерті", проте пізніше вони були відпущені на свободу.

Другие новости