ПоддержатьУкраїнська

На Донбасі відновлюють зв'язок після захоплення "Укртелекому" бойовиками

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбасі відновлюють зв'язок після захоплення 'Укртелекому' бойовиками

На території окупованої Донецької області фахівці намагаються відновити стаціонарний телефонний зв'язок та інтернет за межі "ДНР". До цього компанія "Укртелеком" припинила стаціонарний зв'язок на території самопровозглаенной республіки в зв'язку з захопленням офісу компанії в Донецьку.

Про це повідомив так званий глава Мінзв'язку "ДНР" Віктор Яценко.

За його словами, українська сторона відключила інтернет і виходи за межі терористичної республіки після того, як на підприємстві "Укртелеком" було введено так зване зовнішнє управління. На поточний момент фахівці "міністерства зв'язку ДНР" здійснюють всі необхідні заходи з метою якнайшвидшого відновлення повного обсягу послуг, що надаються зазначеним підприємством.

Яценко також додав, що телефонний зв'язок працює на окупованій території, при цьому пообіцявши, що найближчим часом будуть відновлені послуги інтернету. Про відновлення телефонного виходу на підконтрольну Києву територію України поки нічого невідомо.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, телекомунікаційна компанія "Укртелеком" припинила стаціонарний зв'язок на території терористичної "ДНР". Причиною цього стало захоплення обладнання компанії в Донецьку. Захоплення вчинили члени незаконних збройних формувань.

Другие новости