ПоддержатьУкраїнська

У Львові тисячний хор заспівав гімн України

StopCor
StopCor

StopCor

У Львові тисячний хор заспівав гімн України

Більше тисячі львів'ян зібралися на Площі Ринок і хором заспівали Державний гімн України. Таким чином вони віддали данину львівській традиції відзначати річницю з першого офіційного виконання гімну, яке відбулося ще в далекому 1865 році, коли в Перемишлі проходили Шевченківські дні. Від цього дня вже минуло 152 роки.

Новину повідомляє "Преса України".

Учасниками співочого флешмобу стали учні, студенти та пересічні львів'яни, котрі тримали у руках жовто-сині листочки та розмістилися таким чином, що з висоти пташиного польоту утворили разом Герб України – Тризуб. Перед входом у Ратушу встановили сцену, на котрій Державна хорова капела "Дударик", у складі своїх юних виконавців, розпочала флешмоб після сурми міського сурмача. Також молодь розгорнула кількаметровий синьо-жовтий стяг. Цікаво, що цього року усім охочим роздавали флаєри із повною версією Гімну, текст якого, до речі, майорить зараз на Ратуші у вигляді великого банера.

https://youtu.be/UV76O7yAgB4

Курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Юрій Перебзек, котрий також долучився до акції, розповів, що для нього це важливий день. "Гімн України є одним із трьох Державних символів України. Він символізує єдність нашої держави та її незалежність. Слова Гімну надихають на щось більше задля блага нашої Батьківщини", – поділився думками Юрій Перебзек.

Опісля спільного флешмобу, хорова капела "Дударик" виконала духовний гімн України: "Боже, великий єдиний, нам Україну храни".

Нагадаємо, що в Україні досі офіційно немає Дня Державного Гімну України.

Другие новости