ПоддержатьУкраїнська

Вояж Савченко в "ДНР" може дорого їй обійтися - в СБУ можуть залучити нардепа до відповідальності

StopCor
StopCor

StopCor

Вояж Савченко в 'ДНР' може дорого їй обійтися - в СБУ можуть залучити нардепа до відповідальності

Відносно народного депутата України Надії Савченко Служба безпеки України може порушити кримінальне провадження. Про це заявив глава СБУ Василь Грицак. Причиною для порушення справи є поїздка Савченко на окуповані території Донецької області.

Про це передає "Діалог.UA". Грицак зазначив, що Савченко ні з ким в Україні не погоджувала свій візит на окуповані території: ні з органами держвлади, ні з керівництвом СБУ. Проте глава СБУ не вірить, що візит в "ДНР" Надії Савченко пройшов без узгодження з кураторами з Кремля. Він зазначив, що не схвалює поїздку нардепа на окуповані території.

"Я уявляю, якби хтось із наших бійців АТО поїхав туди – хлопці з" Альфи "або з добробатів – їх би на шматки порізали там і залишили", – заявив Грицак. За словами керівника Служби безпеки України, Савченко кілька разів давала в СБУ показання з приводу СВОЄЇ Поїздки в "ДНР". В даний час слідчі вивчають матеріали справи, і якщо буде отримано достатньо необхідних доказів, то щодо Савченко можуть відкрити кримінальне провадження.

Як повідомлялося раніше, Савченко відвідала окуповані бойовиками території Донецької області на початку лютого цього року. Нагадаємо, після поїздки Савченко в "ДНР" бойовики розсердилися на свого ватажка Олександра Захарченка, який дозволив нардепу перебувати в "республіці".

Другие новости