ПоддержатьУкраїнська

У Порошенка оцінили наслідки введення візового режиму з Росією

StopCor
StopCor

StopCor

У Порошенка оцінили наслідки введення візового режиму з Росією

Введення візового режиму з Росією принесе Україні набагато більше шкоди, ніж користі. З такою заявою в ефірі "112 Україна" виступила представник українського президента у Верховній Раді Ірина Луценко, передає "Діалог.UA".

Вона підкреслила, що візовий режим з РФ, на жаль, не зупинить агресію.

"Візовий режим змусить Путіна припинити стріляти? Візовий режим при 420 кілометрах неконтрольованого кордону... зупинить диверсійні бригади, мінування і таке інше?", – задала чиновниця риторичне питання, зазначивши, що такий захід створить додаткові проблеми й з анексованим Кримом.

"Якщо ми вводимо візовий режим, то що робити з кримчанами, яких РФ змусила отримати російські паспорти? Ми змусимо і їх отримувати візи? Це буде означати, що ми погоджуємося з анексією? Тобто, ми легітимізуємо те, що зробив Путін?", – заявила Луценко.

Вона також додала, що візовий режим зажадає величезних грошових витрат.

"Нам потрібно як мінімум 1,5-2 мільярди гривень на створення різних консульств, установ", – повідомила представниця Порошенка.

Вона підкреслила, що Україна має набагато більше проблем, на вирішення яких варто витратити ці мільярди.

Нагадаємо, москвичі, відповідаючи на питання Сотника про введення візового режиму з Україною, погрожували їхати туди на танках.

Другие новости